Kunstkamera

POZVÁNKA DO GALÉRIE - Galéria Jána Mudrocha v Senici

May 17, 2022

Dnes vás chceme v občasnom formáte podcastu Kunstkamera pozvať do galérie. Zavítame do galérie Jána Mudrocha v Senici, kde môžete okrem novej výstavy absolventky maľby na VŠVU Paulíny Halasovej Armagedon umenia stále navštíviť aj Výstavu zreštaurovaných diel Jána Mudrocha. O tejto výstave, aj samotnom reštaurovaní diel vám viac povie kurátor výstavy a riaditeľ galérie, Roman Popelár.

Okrem tejto výstavy sa vo foyeri galérie nachádza aj špecifický výstavný priestor s názvom Galéria nad schodiskom, v ktorej momentálne vystavuje Patrik Ševčík svoju inštaláciu s názvom Kríza. O tejto výstave, aj o projekte Galérie nad schodiskom vám viac povie kurátor priestoru, Róbert Makar.

Výstavu zreštaurovaných diel si v galérii Jána Mudrocha môžete pozrieť ešte tento týždeň. Výstava Kríza bude v Galérii nad schodiskom dostupná do 5. júna. Viac informácií o výstavách nájdete na webstránke galérie: https://www.zgjm.sk/ a okrem toho môžete sledovať aj instagramový profil galérie: https://www.instagram.com/zahorska_galeria_jana_mudrocha/. A keď výstavu navštívite, nezabudnite ju zdieľať so svojimi priateľmi a označiť aj instagram podcastu Kunstkamera.

 

Kunstkameru môžete sledovať na Instagrame: 

https://www.instagram.com/kunstkamerapodcast/

alebo na Facebooku:

https://www.facebook.com/Kunstkamera/

alebo na Youtube:

https://www.youtube.com/channel/UCaNbO_M_Cz_l8XZ5lOWzPeA

 

Taktiež môžete sledovať naše ďalšie podcasty:

Silný výber 

https://silnyvyber.podbean.com/

Hybadlo:

https://hybadlo.podbean.com/

Podbean App

Play this podcast on Podbean App